ДЕЗІНФЕКЦІЯ

Дезінфекція від компанії “Укрбіоекологія” – це комплекс заходів по боротьбі з небезпечними мікробами і вірусами, що переносять інфекційні хвороби.

В роботі застосовуються лише сертифіковані хімічні засоби і використовується сучасне обладнання – генератори холодного і гарячого туману, які дозволяють наносити дезінфекційний розчин у вигляді мікрочастинок.

Сучасні технології дозволяють здійснювати дезінфекцію робочих приміщень, не зупиняючи при цьому робочий процес. При правильно проведеній дезінфекції приміщення очищається від всіх видів вірусів і хвороботворних бактерій.

 

Квартири та будинки

Офіси та виробничі приміщення

Громадські заклади

Профілактична дезінфекція. Такий вид дезінфекції спрямований на запобігання зараженню хвороботворними мікроорганізмами і виникнення епідемій. Вона застосовується тоді, коли місце розташування джерела інфекції або його наявність є невідомими.

Поточна дезінфекція. Заходи, що систематично проводяться під час перебування в приміщеннях інфекційних хворих чи бактеріоносіїв. Поточні дезінфекційні заходи проводяться по декілька разів на день залежно від епідемічної ситуації

Заключна дезінфекція. Проводиться для запобігання поширенню наявних небезпечних збудників і мікробів в приміщеннях після того, як там знаходився хворий.

Кварцування приміщень і офісів. Ми пропонуємо комплекс спеціалізованих послуг, пов’язаних з загальними профілактичними заходами проти сезонного грипу, а також інших сезонних інших респіраторних захворювань (Орієнтовна вартість – 8 грн/м2).

Наша компанія надає послуги з дезінфекції в місцях загального користування – комунальних об’єктах, басейнах, саунах, спортивних клубах, салонах краси, вокзалах, аеропортах, дитячих садах, школах та ін.

Тільки співробітники компанії “УКРБІОЕКОЛОГІЯ” допоможуть Вам безпомилково підібрати потрібний препарат і правильно обрати засоби захисту для того, щоб не завдати шкоди Вашому здоров’ю та навколишньому середовищу.

Дезінфекція від нашої компанії – це єдиний вибір позбутися від мікробів і вірусів.

  • Профілактична дезінфекція
  • Поточна дезінфекція
  • Заключна дезінфекція

Надаємо послуги для таких об’єктів:

  • Житлові приміщення (квартири, котеджі, приватні будинки)
  • Підприємства і організації (офіси, виробничі приміщення, дитячі заклади, комунальні об’єкти, соціальні заклади, готелі, кемпінги, спортивні об’єкти та ін)
  • Лікувально-профілактичні заклади (лікарні, профілакторії, санаторії)
  • Склади зберігання харчових продуктів, торгові зали
  • Ветеринарні об’єкти (ферми, корівники, свинарники, пташники)

Оперативна дезінфекція в Києві та області від компанії “Укрбіоекологія” – це гарантоване вирішення Ваших проблем

ПОВІДОМТЕ НАМ ПРО СВОЮ ПРОБЛЕМУ

(044) 360-21-22

(097) 727-14-36

rbioua@gmail.com