ДЕРАТИЗАЦІЯ

Дератизація від компанії “Укрбіоекологія” – це знищення шкідливих гризунів: кротів, мишей, щурів, полівок та ін.

Професійне знищення гризунів здійснюється нами комплексно, і в короткі терміни, з оформленням всієї необхідної СЕС-документації.

Всі наші препарати для знищення щурів останнього покоління від провідних зарубіжних виробників і відносяться до мало небезпечних речовин 4 групи. Дозволені до застосування на харчових виробництвах і дошкільних установах.

 

Квартири та будинки

Офіси та виробничі приміщення

Препарати останнього покоління

Щури – це небезпечні рознощики інфекційних захворювань, і знищення їх своїми силами практично неможливе. По-перше, щури дуже швидко навчаються, тому навіть найефективніші приманки дуже швидко втрачають актуальність, по-друге, у них дуже сильно розвинений інстинкт самозбереження. І по-третє, якщо на вашій ділянці завелися не два щури, а побільше, то витравити їх звідти буде дуже важко – щури швидко розмножуються.

Таким чином, якщо ваш офіс або будинок заселили щури, то боротися з ними самостійно безглуздо – звертатися потрібно до професіоналів. Якщо ви не хочете мати великі проблеми, то проводьте дератизацію відразу ж, як виявите, що тепер ділите житло з цими небезпечними сусідами.

Крім того, що щури дуже небезпечні в епідеміологічному відношенні (вони є переносниками таких захворювань як чума, короста тощо), небезпечні вони і в економічному відношенні – якщо щури завелися на складі, наприклад, то незабаром від складених там товарів не залишиться абсолютно нічого.

Дератизація від нашої компанії – це єдиний вибір позбутися від щурів.

Санітарно-профілактична дератизація – усунення сприятливих умов для появи гризунів, блокування місць можливого виникнення нір і доступу до їжі.

Винищувальна дератизація – проводиться при виявленні гризунів або слідів їх перебування в приміщенні хімічними або механічними методами.

Дератизація в Києві та області – одна з найбільш необхідних послуг для бізнесу.

Гризуни періодично з’являються на різних складах, на виробництвах, в підсобних приміщеннях і навіть в фуд-кортах торгових центрів, в медичних та освітніх установах, а також житлових квартирах і будинках.

Проводити дератизацію (знищення гризунів) в профілактичних цілях в місцях громадського користування рекомендується не рідше 1 разу на рік.

Компанія «Укрбіоекологія» здійснює такі види робіт з дератизації:

  • Проведення разових заходів зі знищенню гризунів на об’єктах всіх категорій і прилеглих територіях
  • Надання послуг систематичної дератизації підприємств, складів і громадських установ

 

ПОВІДОМТЕ НАМ ПРО СВОЮ ПРОБЛЕМУ

(044) 360-21-22

(097) 727-14-36

rbioua@gmail.com

Популярні товари для дератизації

Не знайдено

Сторінку, яку Ви шукали, не знайдено. Спробуйте деталізувати пошук або скористайтесь навігацією, що знаходиться вище, щоб знайти пост.