ПРИБИРАННЯ (КЛІНІНГ)

Компанія «УКРБІОЕКОЛОГІЯ» в залежності від площі вашого житла готова прийняти замовлення і протягом 2-х годин надати Вам послуги високої якості.

Ми заощадимо багато вашого часу, вашого бюджету і забезпечимо чистоту і затишок у вашому особистому будинку, котеджі, квартирі, офісі або будь-якому іншому приміщенні.

Стати нашим клієнтом, і ми забезпечимо Вам сервіс наданих послуг найвищої якості!

Сертифіковані чистячі і миючі засоби

Кваліфікований та відповідальний персонал

Оперативно реагуємо та швидко виконуємо

Якщо ви потребуєте якісного і швидкого прибирання, то наша компанія буде для вас найкращим вибором. Ми подбаємо про те, щоб Ваші приміщення після проведеного ремонту або будівництва дуже швидко стали придатними для житла і роботи.

Прибирання (клінінг) від “Укрбіоекологія”:

  • Персонал: наші фахівці з прибирання володіють високими професійними навичками в сфері клінінгу, регулярно проходять навчання з впровадження нових технологій
  • Обладнання: ми використовуємо професійну прибиральну техніку та інвентар провідних світових виробників, що дозволяє дістатися в найнедоступніші місця
  • Безпечні, екологічно чисті хімічні засоби: використовуємо професійні чистячі і миючі пробіотичні очищувачі PIP Daili sanitary cleaner (фірма Сhristal NV, Бельгія), безпечні для здоров’я людини і навколишнього середовища

При проведенні професійного прибирання офісів, квартир та будинків ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, стежимо за якістю і швидкістю робіт.

Оперативне прибирання (клінінг) в Києві та області від компанії “Укрбіоекологія” – це гарантоване вирішення Ваших проблем. Звертайтеся до нас і ви не пошкодуєте про свій вибір!

 

  • Генеральне прибирання приміщень;
  • Миття скляних поверхонь (вікон, скляних вітрин і вітражів);
  • Хімчистка підлогового покриття, м’яких меблів;
  • Професійне прибирання парковок і відкритих майданчиків спеціалізованою технікою;

ПОВІДОМТЕ НАМ ПРО СВОЮ ПРОБЛЕМУ

(044) 360-21-22

(097) 727-14-36

rbioua@gmail.com